بهترین قالب فروشگاهی فروش فایل سین مارکت همین الان بخر !

» قوانین و مقررات

 

خرید کردن هر یک از محصولات سین مارکت به منزله ی زیر می باشد

نکاتی که باید در فروشگاه سین مارکت بدانیم !

۱ – حفظ کپی رایت و حقوق فارسی ساز قالب وردپرس:

خریدار متعهد می شود که لینک کپی رایت سین مارکت را به عنوان فارسی ساز قالب ورپرس در فوتر سایت رعایت کند که این شرط باعث پشتیبانی مادام العمر قالب میشود در غیر این صورت پشتیبانی قالب به مدت ۱ ماه بعد از خرید میباشد.

۲ – عدم دستکاری کدهای قالب:
خریدار متعهد میشود بعد از دریافت قالب ، تحت هیچ شرایطی در کدهای سایت بدون هماهنگی با سین مارکت دست نمیبرد در غیر این صورت ارائه پشتیبانی رایگان متوقف خواهد شد.

۳ – نحوه ارائه پشتیبانی:
پشتیبانی از طریق بخش پشتیبانی برای قالبهای تجاری و از طریق بخش دیدگاهها برای قالب های رایگان، انجام خواهد شد و پشتیبانی از طریق تماس یا ایمیل انجام نخواهد شد.

۴ – مدت زمان ارائه خدمات:
درخواست نصب رایگان قالب ها بعد خرید انجام خواهد و مدت زمان نصب قالب ها بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت خواهد بود همچنین جواب گویی به سوالات بعد از خرید از طریق تیکت بین ۲ تا ۲۴ ساعت متغییر خواهد بود.

۵ – نصب رایگان قالب ها:
فقط قالب های تجاری که خریداری شده اند به صورت رایگان نصب می شوند همچنین نصب فقط بر روی وردپرس خام انجام می شود و نصب بر روی سایت های که مطالب و محصولاتی دارند با هزینه انجام میشود.

۶ – محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات:
پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب است نه مشکلات و ارور های وردپرس (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

۷ – محدودیت کاربرد قالب:
استفاده از قالب صرفاً روی یک دامین مجاز است (کلیه محصولات سین مارکت کد باز بوده و برای نامحدود دامین میتوانید استفاده کنید اما فقط یک دامین را پشتیبانی خواهیم کرد) استفاده روی دامین های بیشتر، منجر به توقف پشتیبانی خواهد شد و یا اینکه برای استفاده از دامین های بیشتر باید ۵۰% قالب پرداخت شود تا پشتیبانی از دیگر دامین ها هم انجام شود.

۸ – قالب های رایگان و سایر قالب ها:
قالب های رایگان فقط از طریق بخش دیدگاهها پشتیبانی می شوند. همچنین تنها قالب هایی پشتیبانی می شوند که از سین مارکت دانلود شده باشند و ما مسئولیتی در قبال قالبهای مشابه که از سایر طریق به دست کاربر رسیده اند، نداریم.

۹ – بازگشت وجه پرداختی:
به دلیل اینکه محصولات ما از نوع فایل های کدباز می باشد و عملا در فروش اینگونه محصولات بازگشت محصول و عودت وجه غیر ممکن است، هیچگونه بازگشت وجهی صورت نمی پذیرد ، پس در انتخاب خود کمال دقت را داشته باشید.

قوانین بخش ارسال تیکت پشتیبانی:

۱ – سوالات خود را به طور کامل و واضح ارسال کنید.
۲ – لطفا با احترام صحبت کنید سوالات باید در خصوص محصول خریداری شده باشد.
۳ – پشتیبانی هیچ وظیفه ای در خصوص شخصی سازی قالب ها و افزونه های شما ندارد.
۴ – در صورت عدم رعایت قوانین تیکت های ارسالی حذف خواهد شد و در صورت تکرار کاربر مورد نظر از پشتیبانی محروم خواهد شد.

سین مارکت