بهترین قالب فروشگاهی فروش فایل سین مارکت همین الان بخر !

» افزونه چند فروشندگی ایزی دیجیتال دانلود EDD Fes Vendor

افزونه وردپرس 146 ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ 3

معرفی افزونه Frontend Submissions رابط ظاهری ایزی دیجیتال دانلود یا افزونه EDD Fes Vendor :

افزونه EDD Fes Vendor یک افزونه بسیار کاربردی در زمینه چند فروشندگی برای easy digital download می باشد که می تواند فروشگاه فروش فایل شما به طرز عجیبی متحول کند. افزونه Frontend Submissions یکی از addons های کمپانی EDD به شمار می آید. افزونه داشبورد فروشندگان edd یک بخش با عنوان داشبورد فروشنده به EDD اضافه میکند و فروشندگان دیگر در سایت شما میتوانند محصولات خود را در سایت به فروش برسونند. در واقع شما میتوانید یک سایت فروش فایل تاسیس کنید که کاربران دیگر فایل های خود را در آن برای فروش قرار میدهند و شما کمیسیون این فروش را دریافت میکنید. دقیقاً کاری که افزونه ی دکان انجام میدهد! Dokan یک افزونه برای چند فروشندگی جهت تمامی اجناس حقیقی و مجازی میباشد ولی EDD Fes Vendor جهت دانلود فایل بهینه شده است و این امر برای سایت های فروش فایل یا خدمات بسیار مهم می باشد.

ویژگی های افزونه EDD Fes Vendor :

برای اینکه در این قالب ها بخش پیشخوان فروشندگان و مشتریان به بهترین و زیباترین شکل به نمایش درآید، توصیه میکنیم که افزونه edd customer dashboard را به همراه افزونه fes نصب کنید تا نمایی دقیقا مشابه آنچه در اسکرین شات های پایین مشاهده میکنید را داشته باشید. لذا ما افزونه فارسی شده EDD Customer Dashboard را نیز برای شما به رایگان همراه با افزونه پیشخوان فروشندگان در بسته دانلودی این محصول قرار داده ایم، که پس از نصب این افزونه با قرار دادن کد کوتاه (شورتکد)edd_customer_dashboard در یک برگه خالی وردپرس و مشاهده آن برگه، خواهید دید که پیشخوان مشتریان و فروشندگان شما به زیبایی به نمایش در خواهد آمد.

زمانی که افزونه رابط ظاهری فروشندگان را نصب کنید یک گزینه به نام رابط ظاهری به منوهای وردپرس و یک تب به نام FES در قسمت پیکربندی افزونه EDD و همچنین بعد از نصب افزونه کمیسیون گزینه کمیسیون ها در قسمت ایزی دیجیتال دانلود همانند قسمت های مشخص شده در تصویر اضافه میشود.

مدیریت محصولات و فروشندگان در افزونه EDD Fes Vendor

هر فروشگاه موفقی باید از کیفیت محصول هایی که توسط فروشنده ها قرار داده میشود اطمینان حاصل کند،در غیر این صورت محکوم به شکست است. افزونه Fronted Submissions امکان بررسی،نظارت و مدیریت بر فروشندگان و محصول هایی که در آن ها ارائه میشود را دارد. این سیستم بسیار کامل و جامع میباشد یعنی شما میتوانید هر محصولی که قرار است توسط فروشنده ای ارائه شود را قبل از ارسال در سایت بررسی کرده و در صورتی که با معیارهای شما سازگار بود ، آن را تایید نمایید.

اطلاع رسانی توسط ایمیل

سیستم اطلاع رسانی EDD Fes Vendor بسیار کامل میباشد.برای هرکدام از این موارد زیر ، میتوانید یک ایمیل مجزا به سلیقه ی خود طراحی نمایید :

  • محصولی ثبت یا آپدیت شود
  • ثبت نام یک فروشنده جدید
  • کمیسیونی بدست آید
  • و بسیاری موارد دیگر

ساخت فرم ها با Drop و Drag

اگر با افزونه ی Gravity Forms کار کرده باشید حتماً این قسمت برای شما آشناست.زمانی که در مورد شخصی سازی صحبت کردیم منظور ما همین قسمت بود. شما میتوانید براحتی قسمت هایی نظیر فرم ثبت نام فروشندگان،فرم ثبت یک محصول،پروفایل(ناحیه کاربری) را ویرایش کرده و همچنین امکان اضافه کردن موارد دیگر هم به این فرم ها خواهید داشت. مثلاً در قسمت ثبت محصول میتوانید امکان انتخاب دسته بندی هم به فروشندگان بدهید یا ده ها قابلیت دیگر که بعد از دریافت این افزونه مشاهده خواهید کرد

تنظیمات افزونه

فرم پیشخوان افزونه برای کاربران :

برگه مدیریت فروشندگان افزونه EDD Fes Vendor :

برگه مدیریت فرم های ارسال محصولات فروشندگان :

مدیریت فیلدهای فرم عضویت فروشندگان :

مدیریت فیلدهای فرم پیشخوان فروشندگان :

ابزارهای افزونه پیشخوان فروشندگان شامل درون ریزی اطلاعات و …

مدیر سایت

سین مارکت مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای کسب ‌و کار اینترنتی شماست. ما همیشه در حال تلاش برای ایجاد آموزش ها و محصولات عالی و خلاقانه هستیم تا بتوانیم سهمی موثر در رشد و توسعه کسب ‌و کار شما داشته باشیم. مدت 5 سال هستش که کارم و از ربات نویسی در تلگرام شروع کرده بودم و کم کم با ایجاد یه ساخت شخصی برای خودم استات و زدم که علاقم به سایت بیشتر شد. ما در سین مارکت قالب وردپرس فارسی، افزونه وردپرس، آموزش های وردپرس و سئو به صورت رایگان و غیر رایگان و همچنین خدمات طراحی سایت و سئو با بالاترین کیفیت ارائه می دهیم. (تمامی محصولات به صورت رایگان مادام العمر بروزرسانی و پشتیبانی خواهند شد)

امتیاز :
بدون رای!

مطالب مشابه

نظرات

قوانین ارسال دیدگاه :

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه از لینک سایر وب سایت ها و یا وب سایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد

چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

برای ارسال دیدگاه شما باید وارد سایت شوید.